RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$339,000

1710 Avenue H Apt F6

Brooklyn, NY, 11230
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
769Sqft
$441$/sqft

Market Insights

Above nearby median+24%

$441/sqft vs a nearby median of $355/sqft.

Nearby median$355/sqft