RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,595,000

333 E 91st St # 31CD

New York, NY, 10128
View more New York, NY property pages
4Beds
3.5Baths
2,952Sqft
$879$/sqft

Market Insights

Below nearby median-36%

$879/sqft vs a nearby median of $1365/sqft.

Nearby median$1365/sqft