RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,850,000

882 Park Pl

Brooklyn, NY, 11216
View more Brooklyn, NY property pages
6Beds
3Baths
3,675Sqft
$776$/sqft

Market Insights

Below nearby median-17%

$776/sqft vs a nearby median of $936/sqft.

Nearby median$936/sqft