RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$12,000,000

1040 Fifth Ave # 3A

New York, NY, 10028
View more New York, NY property pages
4Beds
5.5Baths
4,363Sqft
$2750$/sqft

Market Insights

Above nearby median+14%

$2750/sqft vs a nearby median of $2407/sqft.

Nearby median$2407/sqft