RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$4,195,000

36 E 22nd St # 3

New York, NY, 10010
View more New York, NY property pages
3Beds
3Baths
2,166Sqft
$1937$/sqft

Market Insights

Below nearby median-9.8%

$1937/sqft vs a nearby median of $2148/sqft.

Nearby median$2148/sqft