RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,575,000

236 E 47th St Unit 27DE

Manhattan, NY, 10017
View more Manhattan, NY property pages
2Beds
3Baths
1,413Sqft
$1115$/sqft

Market Insights

Below nearby median-30%

$1115/sqft vs a nearby median of $1587/sqft.

Nearby median$1587/sqft