RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,280,000

355 W 39th St # 8B

New York, NY, 10018
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
700Sqft
$1829$/sqft

Market Insights

Below nearby median-9.7%

$1829/sqft vs a nearby median of $2026/sqft.

Nearby median$2026/sqft