RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$744,250

58-01 Queens Blvd Unit 2K

Queens, NY, 11377
View more Queens, NY property pages
1Beds
1Baths
627Sqft
$1187$/sqft

Market Insights

Above nearby median+12%

$1187/sqft vs a nearby median of $1061/sqft.

Nearby median$1061/sqft