RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,099,999

661 E 87th St

Brooklyn, NY, 11236
View more Brooklyn, NY property pages
6Beds
3Baths
900Sqft
$1222$/sqft

Market Insights

Above nearby median+108%

$1222/sqft vs a nearby median of $588/sqft.

Nearby median$588/sqft