RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,050,000

517 W 46th St Apt 201

New York, NY, 10036
View more New York, NY property pages
2Beds
2Baths
1,130Sqft
$929$/sqft

Market Insights

Below nearby median-32%

$929/sqft vs a nearby median of $1374/sqft.

Nearby median$1374/sqft