RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$275,000

910 Park Ave # 1N

New York, NY, 10075
View more New York, NY property pages
StudioBeds
1Baths
725Sqft
$379$/sqft

Market Insights

Below nearby median-54%

$379/sqft vs a nearby median of $820/sqft.

Nearby median$820/sqft