RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,150,000

849 73rd St

Brooklyn, NY, 11228
View more Brooklyn, NY property pages
5Beds
3Baths
2,200Sqft
$977$/sqft

Market Insights

Above nearby median+35%

$977/sqft vs a nearby median of $723/sqft.

Nearby median$723/sqft