RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,500,000

101 W 24th St Apt 15B

Manhattan, NY, 10011
View more Manhattan, NY property pages
2Beds
2Baths
1,242Sqft
$2013$/sqft

Market Insights

Above nearby median+7.0%

$2013/sqft vs a nearby median of $1881/sqft.

Nearby median$1881/sqft