RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,690,000

1 Main St Apt 6F

Brooklyn, NY, 11201
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1.5Baths
1,293Sqft
$1307$/sqft

Market Insights

Near nearby median+1.5%

$1307/sqft vs a nearby median of $1288/sqft.

Nearby median$1288/sqft