RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,699,000

50 Bridge St Apt 419

Brooklyn, NY, 11201
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
1,204Sqft
$1411$/sqft

Market Insights

Above nearby median+14%

$1411/sqft vs a nearby median of $1239/sqft.

Nearby median$1239/sqft