RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,950,000

160 Riverside Dr Apt 16D

New York, NY, 10024
View more New York, NY property pages
2Beds
1.5Baths
1,400Sqft
$1393$/sqft

Market Insights

Below nearby median-9.9%

$1393/sqft vs a nearby median of $1546/sqft.

Nearby median$1546/sqft