RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$879,000

2098 Utica Ave

Brooklyn, NY, 11234
View more Brooklyn, NY property pages
4Beds
3Baths
1,746Sqft
$503$/sqft

Market Insights

Below nearby median-22%

$503/sqft vs a nearby median of $648/sqft.

Nearby median$648/sqft