RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,399,000

82-18 138th St

Queens, NY, 11435
View more Queens, NY property pages
7Beds
3Baths
2,887Sqft
$485$/sqft

Market Insights

Below nearby median-27%

$485/sqft vs a nearby median of $662/sqft.

Nearby median$662/sqft