RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$415,000

1504 Ocean Ave Apt 2A

Brooklyn, NY, 11230
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
613Sqft
$677$/sqft

Market Insights

Above nearby median+30%

$677/sqft vs a nearby median of $519/sqft.

Nearby median$519/sqft