RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$449,900

3901 Nostrand Ave Apt 6H

Brooklyn, NY, 11235
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1.75Baths
1,100Sqft
$409$/sqft

Market Insights

Below nearby median-8.3%

$409/sqft vs a nearby median of $446/sqft.

Nearby median$446/sqft