RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$18,500,000

988 5th Ave Fl 6

Manhattan, NY, 10075
View more Manhattan, NY property pages
5Beds
4.5Baths
3,550Sqft
$5211$/sqft

Market Insights

Above nearby median+45%

$5211/sqft vs a nearby median of $3594/sqft.

Nearby median$3594/sqft