RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,439,000

23 Kansas Pl

Brooklyn, NY, 11234
View more Brooklyn, NY property pages
4Beds
2.75Baths
2,200Sqft
$654$/sqft

Market Insights

Above nearby median+13%

$654/sqft vs a nearby median of $581/sqft.

Nearby median$581/sqft