RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$876,000

140-21 32nd Ave Unit 2FN

Queens, NY, 11354
View more Queens, NY property pages
2Beds
2Baths
1,241Sqft
$706$/sqft

Market Insights

Below nearby median-43%

$706/sqft vs a nearby median of $1228/sqft.

Nearby median$1228/sqft