RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$3,150,000

679 Putnam Ave

Brooklyn, NY, 11221
View more Brooklyn, NY property pages
4Beds
2.5Baths
3,600Sqft
$875$/sqft

Market Insights

Above nearby median+20%

$875/sqft vs a nearby median of $731/sqft.

Nearby median$731/sqft