RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$5,795,000

28 College Pl

Brooklyn, NY, 11201
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
1.5Baths
2,640Sqft
$2195$/sqft

Market Insights

Near nearby median-4.5%

$2195/sqft vs a nearby median of $2299/sqft.

Nearby median$2299/sqft