RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$485,000

333 E 43rd St Apt 504

New York, NY, 10017
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
650Sqft
$746$/sqft

Market Insights

Below nearby median-35%

$746/sqft vs a nearby median of $1143/sqft.

Nearby median$1143/sqft