RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,580,000

20 W 84th St Apt 3D

New York, NY, 10024
View more New York, NY property pages
3Beds
3Baths
15,620Sqft
$101$/sqft

Market Insights

Below nearby median-91%

$101/sqft vs a nearby median of $1167/sqft.

Nearby median$1167/sqft