RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,250,000

15 Broad St Apt 1900

Manhattan, NY, 10005
View more Manhattan, NY property pages
3Beds
2Baths
2,114Sqft
$1064$/sqft

Market Insights

Below nearby median-50%

$1064/sqft vs a nearby median of $2126/sqft.

Nearby median$2126/sqft