RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$969,000

10210 Avenue J

Brooklyn, NY, 11236
View more Brooklyn, NY property pages
5Beds
3Baths
2,512Sqft
$386$/sqft

Market Insights

Below nearby median-34%

$386/sqft vs a nearby median of $588/sqft.

Nearby median$588/sqft