RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,150,000

460 W 42nd St Apt 51H

New York, NY, 10036
View more New York, NY property pages
StudioBeds
1Baths
566Sqft
$2032$/sqft

Market Insights

Above nearby median+44%

$2032/sqft vs a nearby median of $1410/sqft.

Nearby median$1410/sqft