RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$995,000

233 E 69th St Apt 3L

New York, NY, 10021
View more New York, NY property pages
2Beds
2Baths
1,250Sqft
$796$/sqft

Market Insights

Below nearby median-30%

$796/sqft vs a nearby median of $1136/sqft.

Nearby median$1136/sqft