RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,650,000

70 Washington St Apt 10C

Brooklyn, NY, 11201
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
2Baths
1,229Sqft
$1343$/sqft

Market Insights

Above nearby median+6.3%

$1343/sqft vs a nearby median of $1263/sqft.

Nearby median$1263/sqft