RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,525,000

287 Midwood St

Brooklyn, NY, 11225
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
4Baths
2,648Sqft
$954$/sqft

Market Insights

Near nearby median+0.8%

$954/sqft vs a nearby median of $946/sqft.

Nearby median$946/sqft